Повітряні кульки

Ціни на повітряні кульки Львів

Арки. Гірлянди

Кульки з гелієм

Фото зона

Вироби з кульок

Кульки на день Св. Валентина

Кульки створять казкову атмосферу для дітей, а дорослих на мить повернуть у дитинство. Чудовою рекламою на відкриття магазину чи офісу, стануть арки та гірлянди з повітряних кульок, а на весіллі, дні народженні, ювілеї фірми чи корпоративі кульки стануть незамінним декором, який залишиться не тільки у Вашій пам’яті, а й на відео та фото.

Підібрати відповідні надувні кульки можна практично з будь-якого приводу. Досить докласти трішки фантазії і потрібні кульки будуть прикрашати потрібне вам приміщення. Гелієві кульки найчастіше вибирають для прикраси офісів, святкових зал, дитячих кімнат, дитячих днів народжень, ювілеїв і просто дарують для гарного настрою. Також вони будуть чудовим рішенням для декору квартири, навчального закладу, ресторану, кафе, фото-студій, івент-агенцій.

Ми пропонуємо Вам кульки з гелієм на будь який смак:

  • Латексні кульки, прості та з малюнком;
  • Фольговані кульки у формі сердець, зірочок, кругів. З малюнком і без малюнку;
  • Кульки з діодами, що світяться у темряві;
  • Кулі-цифри;
  • Фігури з гелієвих кульок – ланцюжки, фонтани, стійки і різні колони;

А також вироби з повітряних кульок: різноманітні фігури, цифри, букви, квіти, хмаринки, фото зони…

Втім, на ваше замовлення може бути зібрана абсолютно будь-яка композиція. Тут все залежить виключно від вашої фантазії, тематики майбутнього свята. Це може бути весілля, день народження, виписка з пологового будинку, день Валентина, зізнання в коханні і абсолютно будь-яке свято. А самі кульки будуть підібрані під колір інтер’єру приміщення і інших елементів декору.

 

Яндекс.Метрика сайт.in.ua