Ведучий Тарас Яремчук

Працюючи ведучим з 2006 року, я зрозумів, що люди, які вибирають ведучого на весілля, ювілей, корпоративну вечірку, новорічну вечірку … стикаються з багатьма труднощами: вибір залу, меню, вибір музикантів, шоу програми, перший танець, важкий дим та багато іншого. Мені хочеться, щоб на першому етапі наше спілкування базувалось на довірі, оскільки справа яку ми робимо разом з Вами буде успішнішою, якщо ми діятимемо як одна команда. Я допоможу Вам у підборі музикантів, залу, артистів та шоу програми, спец-ефектів на перший танець. Тому, дозвольте, я не буду морочити вам голову кількістю весіль, які я провів і писати, скільки людей ощасливив і як люблю свою роботу.

Моє виховання і темперамент підходять як для гучної корпоративної вечірки так і для затишних сімейних свят і вечірок давніх друзів та ювілеїв. На весіллі, де часто гості малознайомі мені хочеться створити домашню атмосферу. Я хочу, щоб на весіллі гості відпочивали, посміхалися і невигадливо вели бесіди за келихом вина. Моє завдання як ведучого – підтримувати такий настрій.

До кожного заходу я готуюсь заздалегідь, ще до його офіційного початку, пишу сценарій та узгоджую усі деталі. Я підтримую творчу форму і дізнаюся про тенденції весільної ринку, спілкуюся з організаторами та декораторами.

Щоб ваш сімейний фільм не перетворився на катастрофу потрібна людина, якій ви довірите режисуру. Досвідчений ведучий, індивідуальний сценарій і хороша музика – це гарантія того, що свято буде цікавим і захоплюючим.

Отож давайте знайомитись – мене звати Тарас Яремчук

Якщо Вам потрібен Ведучий, Тамада на весілля, корпоративну вечірку, ювілей, новий рік чи хрестини у м. Львів або у інших обласних центрах України, то не зволікайте, телефонуйте: (067) 77 191 73.


Яндекс.Метрика сайт.in.ua